Hadice vzduchová spirálová s rychlospojkami, 1/4", vnitřní 6 mm, L 10 m EXTOL CRAFT
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | PA spirálové hadice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8595126952545 |
| Pracovní tlak: | 8-9 bar |
| Délka: | 10 m |
| Vnitřní průměr: | 6 mm |
| Závit: | 1/4" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít - a přitom za rozumnou cenu.
Nářadí Extol Craft nabízí v kategorii hobby nadstandard: Za "hobby" cenu tedy dostanete to nejlepší, čeho lze v této kategorii dosáhnout.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
