- kladivo umožňuje používat sekáče s kruhovou nebo hexovou stopkou
- regulátor výkonu
- příslušenství: sekáče 4 ks
- stopka sekáčů: šestihran nebo kruh
- hmotnost kladiva 1,3 kg
| Kategorie: | Vrtací a sekací kladiva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.13 kg |
| EAN: | 8595126957618 |
| Počet úderů: | 3500/min |
| Spotřeba vzduchu: | 136l/min |
| Max. pracovní tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| Průměr stopky: | 10mm (3/8") |
| Průměr vsuvky: | 1/4" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
