Kompresor AIRPOWER 105/8/6 SILENT

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 50133
2 589 Kč 2 140 Kč bez DPH
Kompresor AIRPOWER 105/8/6 SILENT
Značka: GÜDE
Kompresor AIRPOWER 105/8/6 SILENT
Akce
Bezolejový kompresor, určený především pro jednoduché (domácí) práce se stlačeným vzduchem, vhodný rovněž k využití ve specializovaných provozovnách služeb*.
Huštění pneumatik jízdních kol, motocyklů i osobních automobilů • nafukování míčů, matrací, bazénů, člunů apod. • nastřelení spon a hřebíků • nanášení laků (barev) technikou AIRBRUSH.
SILENT - hladina akustického výkonu LWA: 59 dB (A), odpovídající prostředí *manikérských (pedikérských) studií, kosmetických salonů (dočasná tetování AIRBRUSH TATTOOS) atp.
Konstrukce: elektromotor 550 W (indukční, typ provozu: S3/50%), dvouválcový samomazný agregát, přímý pohon (motor s agregátem na společné hřídeli).
Vybavení: manometr (měření pracovního tlaku), 1 výstup stlačeného vzduchu (kovová rychlospojka), tlakový spínač, redukční ventil, pojistný přetlakový ventil, přepravní držadlo.
Tlaková nádoba: 6 l, ventil pro vypouštění kondenzátu, opěrné nožky s tlumicími gumovými patkami.
Celkové rozměry (d x š x v): 420 x 200 x 500 mm, stupeň krytí: IP 20.
Přípojka: 230 V~50 Hz
Výkon motoru: 550 W/P1
Sací výkon: 105 l/min
Plnicí výkon: 94 l/min
Max. výstupní tlak: 8 bar
Objem vzdušníku: 6 l
Kategorie: Kompresory STANDARD
Hmotnost: 14.5 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.