Kompresor AIRPOWER 190/8/6

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 50089
2 490 Kč 2 058 Kč bez DPH
Kompresor AIRPOWER 190/8/6
Značka: GÜDE
Kompresor AIRPOWER 190/8/6
Akce
Přenosný bezolejový kompresor, určený pro servisní práce (→ vyfukování nečistot z počítačů/elektrických vedení apod.) nebo k domácímu použití (→ plnění míčů/pneumatik, sponkování, nástřik airbrush atd.).
Jednoduché nastavení pracovního tlaku přímo na ovládacím panelu kompresoru (→ otočný regulátor, rozsah: 0-8 bar).
Konstrukce: elektromotor 1,1 kW (→ 3.400 ot./min., typ provozu: S3/25%), 1-pístový/samomazný, řemenový pohon.
Vybavení: manometr (→ měření pracovního tlaku), 1 výstup tlakového vzduchu (→ kovová rychlospojka), tlakový spínač, pojistný přetlakový ventil, odkládací přihrádka, transportní madlo.
Tlaková nádoba: 6 l, ventil pro vypouštění kondenzátu, opěrné nožky s gumovými patkami.
Příslušenství: ofukovací pistole, pneu hustilka, spirálová hadice 5 m, adaptéry pro nafukování míčů/matrací/pneumatik.
Celkové rozměry (d × š × v): 340 × 310 × 350 mm, hladina akustického výkonu LWA: 97 dB (A), elektrická ochranná třída: IP 20.
Kategorie: Kompresory STANDARD
Hmotnost: 11.44 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.