Lehký pracovní stůl 180 — stabilní a praktická pracovní plocha pro dílnu i servisní pracoviště
Lehký pracovní stůl je vyroben z pevných plechových profilů a odolné desky MDF s povrchovou úpravou PVC, která je vhodná pro běžné montážní, servisní a dílenské práce. Stabilitu stolu zvyšují stavitelné koncovky noh, jež umožňují snadné vyrovnání nerovností podlahy a pohodlné nastavení pracovní výšky.
Díky nosnosti 250 kg zvládne stůl bez problémů práci s těžšími objekty. Velkou výhodou je možnost kombinace se závěsným panelem EP-18, který umožní vytvořit přehledné a ergonomické pracoviště, ve kterém máte nářadí a montážní materiál vždy po ruce.
Klíčové vlastnosti
- Lehká, ale pevná konstrukce z plechových profilů
- Odolná pracovní deska MDF s PVC povrchem
- Stavitelné koncovky noh pro vyrovnání podlahy
- Možnost doplnění závěsným panelem EP-18 pro vytvoření ergonomického pracoviště
Parametry
- Délka: 1 800 mm
- Šířka: 750 mm
- Výška: 800 mm
- Tloušťka desky: 27 mm (MDF 25 mm + PVC 2 mm)
- Nosnost: 250 kg
- Materiál konstrukce: plechové profily
- Kompatibilita: závěsný panel EP-18
| Kategorie: | Univerzální stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 52.6 kg |
| EAN: | 8590792034007 |
| ? Šířka: | 750 mm |
| ? Délka: | 1 800 mm |
| ? Tloušťka desky: | 27 mm |
| ? Výška: | 800 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Tianjin Xingao Equipment Manufacturing Industry Co., Ltd |
|---|---|
| Adresa : | No.15 Wenhua Dong Street, 300480, Hangu Dist., Tianjin |
| E-mail : | xingo@xin-gao.com.cn |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
