Velmi odolná páječka pro všestranné použití v servisu, dílně i pro amatéry. Nepřerušovaný provoz max. 12 s, přerušovaný provoz max. 48 s (přestávka 30 s). Napětí 230 V/50 Hz, příkon 175 W. Balení obsahuje: 175 W páječku, 2 náhradní hroty, pájecí drát, kalafuna. Baleno v plastovém kufru.
| Kategorie: | Elektrické páječky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 8595126952262 |
| ? Příkon: | 175 W |
| ? Napájení: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít - a přitom za rozumnou cenu.
Nářadí Extol Craft nabízí v kategorii hobby nadstandard: Za "hobby" cenu tedy dostanete to nejlepší, čeho lze v této kategorii dosáhnout.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
