Pájecí stanice s LCD a elektronickou regulací

Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Dostupnost Skladem do 1 týdne
Kód: 8794520
1 389 Kč 1 148 Kč bez DPH
Pájecí stanice s LCD a elektronickou regulací
Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Pájecí stanice s LCD a elektronickou regulací
Akce
Výkonná mikroprocesorová pájecí stanice s teplotním rozsahem 200 - 450° C, s LCD displejem a jemnou regulací teploty ±1° C je určena pro profesionální použití při pájení vyžadujícím preciznost a přesnou regulaci teploty pájení – zejména v elektronice a bižuterii, kde se neklade přílišný požadavek na odolnost vůči mechanickému namáhání, ale na přesnost provedení.
Pájecí stanice zajišťuje velice rychlé vyhřátí pájecího hrotu na nastavenou teplotu. Mikroprocesorová elektronika neustále snímá teplotu pájecího hrotu a okamžitě reaguje na změny teploty (+/-) čímž udržuje konstantní teplotu, aniž by docházelo k teplotním výkyvům, což je důležité pro pájení citlivých součástek. V případě použití jiného typu pájecího hrotu lze zjištěný rozdíl mezi dosaženou teplotou na hrotu a nastavenou teplotou na displeji vyrovnat funkcí rekalibrace.
Napětí/frekvence 230 V/50 Hz, příkon 70 W, nahřátí na 350° C 26 sec, kalibrace teploty, ESD ochrana, 2 hroty, hmotnost stanice 1,3 kg (páječka 48 g).
Kategorie: Elektrické páječky
Hmotnost: 2.317 kg


Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.