Pila ocaska aku SHARE20 V, 20 V Li - ion, 2000 mAh

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 8891820
2 499 Kč 2 065 Kč bez DPH
Pila ocaska aku SHARE20 V, 20 V Li - ion, 2000 mAh
Značka: EXTOL PREMIUM
Pila ocaska aku SHARE20 V, 20 V Li - ion, 2000 mAh
Akce
AKU pila ocaska je určena k řezání dřeva, umělé hmoty, kovů a jiných podobných materiálů při práci v dílně, garáži nebo na zahradě. Pružný pilový list umožňuje provádět nejen přímé a obloukové řezy, ale také řezy ve špatně přístupných místech (v rozích, podél zdi), prořezávání stromů. Hlavní výhodou této pily je akumulátorový pohon, který dovoluje si tuto pilu vzít s sebou tam kde s ní potřebujete pracovat, bez ohledu na to, jestli tam je rozvod elektrické energie. Pila má bezpečnostní pojistku proti náhodnému spuštění a je vybavena nastavitelným předkmitem, který si můžete upravit v závislosti na řezaném materiálu. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000 mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000 mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20 V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
- baterie: 20 V Li-ion
- hmotnost s baterií: 2,2 kg
- kapacita baterie: 2000 mAh
- kmity: 0 - 3000/min
- max. řezání dřeva: 100 mm
- max. řezání hliníku: 20 mm
- max. řezání oceli: 5 mm
- nabíjení baterie cca: 55 min
- zdvih: 20 mm
Kategorie: Aku pily
Hmotnost: 3.57 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.