Elektrická pila ocaska je za pomoci pevného dorazu určena k řezání dřeva, umělé hmoty, kovů, stavebních hmot a jiných podobných materiálů. Pružný pilový list umožňuje provádět nejen přímé a obloukové řezy, ale také řezy ve špatně přístupným místech. Při použití odpovídajících vhodných bimetalových pilových listů je možné zařezávání do plného materiálu. Pila má pogumovanou úchopnou část, plynulou regulaci počtu kmitů, stabilizaci otáček při zatížení, možnost nasazení listu otočeného o 180°. Max. hloubka řezu do dřeva 115 mm, ocel 5 mm a měkkých kovů 20 mm, krytí IP20, tř. ochrany II, hladina akustického tlaku 87 dB(A).
| Kategorie: | Pily ocasky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 8595126967327 |
| ? Napájení: | 230/50 V |
| ? Elektrický příkon: | 650 W |
| ? regulace: | 800 – 3 000 kmitů/min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
