Oboustranná planžeta vhodná pro výměnné břitové destičky 3 mm obj. č. 700431 a komplety obj. č. 776040, 776045. Materiál pružinová ocel.
| Kategorie: | Kovoobrábění - Výprodej |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590792041760 |
| ? Délka planžety: | 90 mm |
| ? Tloušťka planžety: | 2,3 mm |
| ? Výška planžety: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SHOBHA INDUSTRIES |
|---|---|
| Adresa : | 7th Milestone 131001, Bahalgarh Road Dist.Sonepat |
| E-mail : | info@shobha-india.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plýnárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
