Pneumaticko-hydraulický zvedák TRUCK – 22 t, pro nákladní vozy
Je určen pro zdvihání nákladních vozidel, zemědělských strojů, autobusů apod. Má vyztužený rám, pryžová pojezdová kola a snadné ovládání. Vysokou nosnost zajišťuje hydraulický systém s pneumatickým pohonem. Veškeré ovládání, včetně připojovacího ventilu vzduchu je umístěno na rukojeti zvedáku. Každý kus je individuálně testován. Rozměry balení A: 670 × 350 × 245 mm, B: 1 315 × 305 × 75 mm.
| Kategorie: | Pneu-hydraulické zvedáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 37 kg |
| EAN: | 8590792008398 |
| ? Průměr kol podvozku (J): | 200 mm |
| ? Délka podvozku (K): | 560 mm |
| ? Celková šířka podvozku (I): | 325 mm |
| ? Pracovní tlak: | 6 – 10 bar |
| ? Výška ve zdvihu I. (C): | 325 mm |
| ? Zdvih (B): | 115 mm |
| ? Délka ovládací páky (H): | 1 084 mm |
| ? Výška ve zdvihu III. (E): | 450 mm |
| ? Podjezdová výška (A): | 210 mm |
| ? Podjezdová šířka podvozku (L): | 176 mm |
| ? Nosnost: | 22 t |
| ? Výška ve zdvihu II. (D): | 345 mm |
| ? Průměr opěrky (F): | 45 mm |
| ? Průměr dutiny patky (G): | 40 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Jiashan Handijack Machinery Corp. |
|---|---|
| Adresa : | Dayun Industrial Zone 314113, Jianhan, Zhejiang |
| E-mail : | barry@handijack.cn |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
