Klasické posuvné měřítko dodávané v plastové kazetě.
| Kategorie: | Posuvná měřidla - analogová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8590792003034 |
| ? Odečet: | 0,02 mm |
| ? Rozsah: | 0 – 150 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
| Výrobní společnost : | SHANGHAI TYMEX INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. |
|---|---|
| Adresa : | RM1401, No.9, Yucheng Tower, Lane 1283, Shaanxi Rd(N) 200060, Shanghai |
| E-mail : | info@tymextools.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
