Pracovní stůl EZD2175C – 2100×750 mm
Pevný pracovní stůl z kovových profilů 60 × 60 mm, je vybaven kvalitní pracovní deskou 2 100 × 750 mm a výškově stavitelnými koncovkami na nohách pro vyrovnání nerovností podlahy. Materiál vrchní desky – MDF 38 mm + 2 mm PVC. Nosnost 1000 kg.
| Kategorie: | Univerzální stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 82.1 kg |
| EAN: | 8590792055927 |
| ? Šířka: | 750 mm |
| ? Délka: | 2 100 mm |
| ? Tloušťka desky: | 40 mm |
| ? Výška: | 800 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Tianjin Xingao Equipment Manufacturing Industry Co., Ltd |
|---|---|
| Adresa : | No.15 Wenhua Dong Street, 300480, Hangu Dist., Tianjin |
| E-mail : | xingo@xin-gao.com.cn |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
