Litinová deska třídy přesnosti 1 s žebrovaným povrchem je vyrobena z vysoce kvalitní jemnozrnné litiny, která zaručuje dlouhodobou rovinnou a teplotní stálost. Tvrdost 170 – 220 HRB.
| Kategorie: | Příměrné desky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27.5 kg |
| EAN: | 8590792049940 |
| ? Rozměr: | 300 × 400 mm |
| ? Rovinnost: | 0,009 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
| Výrobní společnost : | SHOBHA INDUSTRIES |
|---|---|
| Adresa : | 7th Milestone 131001, Bahalgarh Road Dist.Sonepat |
| E-mail : | info@shobha-india.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plýnárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
