Profilová fréza vydutá 28,6 × 25,4 s ložiskem
Pro stejnou hloubku řezu a vedení je fréza na konci vybavena ložiskem. Radius oblouku 6,35 mm, celková délka 76 mm; břit z tvrdokovu, ložisko 5/8" (R4ZZ).
| Kategorie: | Dřevoobrábění - Výprodej |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8590792045300 |
| ? D - Pracovní průměr frézy: | 28,6 mm |
| ? d – Průměr stopky: | 12 mm |
| ? H – Přesazení břitu od ložiska: | 6,35 mm |
| ? I – Pracovní délka frézy: | 25,4 mm |
| ? L – Celková délka stopkového nástroje: | 76 mm |
| ? R – Rádius: | 6,35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HENG CHENG TOOLS (Chengdu Hengcheng Tools Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Parkview Place 148 DongFeng Xi, Guangzhou, GuangDong |
| E-mail : | sarah@hengcheng-tools.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
