Příložník pro řezání skla s životností až 22 ± 2 km, tělo je vyrobeno z odolné hliníkové slitiny s gumovou rukojetí, obsahuje hlavičku řezáku s integrovaným mazáním, metrickou i palcovou stupnici, nylonová kolečka.
| Kategorie: | Řezací příložníky TOP |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8590792018694 |
| ? Délka: | 120 cm |
| ? Prořez: | 2 – 6 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
| Výrobní společnost : | Ruili Diamond Tools CO., LTD |
|---|---|
| Adresa : | No.2-202,121, Nong, Huochezen 201802, NanXiang, JiaDing, Shanghai |
| E-mail : | zsp@glass-tool.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
