Samonavíjecí hadicový buben 15M

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 02882
1 365 Kč 1 128 Kč bez DPH
Samonavíjecí hadicový buben 15M
Značka: GÜDE
Samonavíjecí hadicový buben 15M
Akce
Nástěnný buben s 15m tlakovou hadicí, určený k zavedení stlačeného vzduchu do vzdálenějších částí dílny, montážního provozu apod.
AUTOMATIC-SLOW-RETRACTION-CONTROL - automatické pozvolné navíjení hadice vč. jejího rovnoměrného řádkování; aretace potřebné délky hadice po jejím odvinutí z bubnu.
15m vzduchová hadice PVC-FLEX s rychlospojkou a stavěcí zarážkou, držák k upevnění bubnu na stěnu (→ otočný, max. stranové vychýlení: 170°).
Konstrukce: box z tvrzeného plastu, 1,5m připojovací hadice, držadlo pro přenášení.
Příslušenství: montážní materiál.
Celkové rozměry (d x š x v): 450 x 190 x 310 mm.
Max. provozní tlak: 12 bar
Délka hadice: 15 m
Vnitřní průměr: 9,5 mm
Vnější průměr: 15,5 mm
Kategorie: Navijáky na stlačený vzduch
Hmotnost: 5.5 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.