Sponkovačka - hřebíkovačka 3IN1, 8-dílná sada

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 40221
784 Kč 648 Kč bez DPH
Sponkovačka - hřebíkovačka 3IN1, 8-dílná sada
Značka: GÜDE
Sponkovačka - hřebíkovačka 3IN1, 8-dílná sada
Akce
Výkonná sponkovačka - hřebíkovačka, určená k nastřelování spon a hřebíků pomocí stlačeného vzduchu.
Rychlé upevnění tkanin, fólií, střešní lepenky, izolačních materiálů apod. úzkými sponami; přibití prken, podlahových lišt, obkladů stěn a stropů kolářskými hřebíky.
Bezpečné kontaktní nastřelení spon (sbíjení hřebíky) přitlačením pojistky na připevňovaný materiál; přesné nastavení hloubky zarážení spon i hřebíků; upravitelný směr odvádění odpadního vzduchu.
Konstrukce: rukojeť s měkkou (protiskluzovou) vložkou, výsuvný zásobník, vsuvka ¼“.
Složení sady: balení 20 mm spon (200 ks), 25 mm hřebíků s hlavičkou 2 mm (500 ks) a 3 mm (100 ks), olejnička, plastový transportní kufřík.
Celkové rozměry (d × š × v): 250 × 60 × 240 mm, hmotnost vč. kufříkové sady: 2,1 .
Kategorie: Sponko-hřebíkovačky KOMBI
Hmotnost: 2.1 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.