Bruska s nastavitelným pracovním světlem, kotouče: 200 × 25 × 16 mm, hrubost kotoučů P36 & P80.
| Kategorie: | Dvoukotoučové brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 18.87 kg |
| EAN: | 8595126950756 |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Otáčky: | 2 950 /min |
| ? Elektrický příkon: | 520 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
