Termokamera s rozsahem -20° C až +300° C
Termokamera je ruční infračervená kamera s barevným TFT displejem 2,4" s rozlišením 60 × 60 pro termovizní snímek, nabízí funkce rychlého a přesného měření bodové teploty, zaujme jednoduchým uživatelsky přívětivým designem a je vhodná pro různé preventivní či údržbové prohlídky a zkoušky, ideální pro elektrikáře a jiné řemeslníky. Lze s ní velmi rychle odhalit zdroj problému. Kamera lokalizuje nejteplejší a nejstudenější místo, disponuje funkcí nastavitelného koeficientu záření a kompenzace odrazu pozadí, nastavitelná barevná škála podle snímaného objektu a záření podle materiálu. Záznamy formátu bmp lze uchovat na mikro SD kartě. Fixní ohnisková vzdálenost 0,5 m, přesnost teplotního měření ±2 % nebo ±2° C, frekvence snímání 6 Hz, napájení 4 × AA baterie.
| Kategorie: | Měřidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.356 kg |
| EAN: | 8590792062567 |
| Vlnová délka: | 8 – 14 μm |
| Napájaní: | 6 V |
| Rozměr: | 212 × 90 × 62 mm |
| Pracovní teplota: | –5 až +40 °C |
| Přepínání °C/°F: | ano |
| Přesnost: | ±2% |
| Rozlíšení: | 640 × 480 |
| Rozsah teplot: | –20 až +300 °C |
| Vlhkost vzduchu: | 10 až 80 % |
| Automatické vypnutí: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Sichuan Machinery Imp. & Exp. Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | C-8F,No.6 HangKong 610041, Chengdu, Sichuan |
| E-mail : | sales@sctools.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
