Truhlářské pachole ECONOMY – skládací, výškově nastavitelné, stabilní
Truhlářské pachole je ideální pomocník ve chvíli, kdy Vám v dílně chybí druhý pár rukou. Vhodné k podpepření materiálu u dřevoobráběcích strojů.
Skládací pachole se snadným nastavením výšky a aretací pákou. Vhodné k dřevoobráběcím strojům jako jsou hoblovka, protah, pila nebo frézka. Přestavitelná výška: 770 – 1 080 mm, nosnost 40 kg, přímé podávání válečkem. Délka válečku 285 mm, průměr 50 mm.
| Kategorie: | Válečkové dráhy a stojany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 8590792020550 |
| Výška: | 770 – 1 080 mm |
| Nosnost: | 40 kg |
| Délka válečku: | 285 mm |
| Průměr válečku: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
13 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
| Výrobní společnost : | Jinhua HuaGang Athletic Equipment Endustry Co.,Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 1118 Xianyuan Road, Jinhua, Zhejiang, China |
| E-mail : | jason.yue@huagangtools.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
