Tyčinky tavné, transparentní, 7,2 × 100 mm, 0,5kg EXTOL CRAFT
- info: pracovní teplota 160°C, Optim
| Kategorie: | Tavné pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8595126909228 |
| Průměr: | 7,2 mm |
| Délka: | 100 mm |
| Počet: | 0,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít - a přitom za rozumnou cenu.
Nářadí Extol Craft nabízí v kategorii hobby nadstandard: Za "hobby" cenu tedy dostanete to nejlepší, čeho lze v této kategorii dosáhnout.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
