Univerzální digitální mikrometr UNI
Oblast měření 25 – 50 mm s rozlišením 0,001 mm. Přístroj umožňuje měřit jak v mm, tak v palcích. Přednost tohoto univerzálního mikrometru je využití 7 různých nástavců umožňujících měření různých rozměrů s jedním přístrojem.
| Kategorie: | Měřidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.875 kg |
| EAN: | 8590792015655 |
| ? Odečet: | 0,001 mm |
| ? Rozsah: | 25 – 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Sichuan Machinery Imp. & Exp. Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | C-8F,No.6 HangKong 610041, Chengdu, Sichuan |
| E-mail : | sales@sctools.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
