Vibrační bruska delta 3v1, 220 W

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem do 1 týdne
Kód: 8894002
999 Kč 826 Kč bez DPH
Vibrační bruska delta 3v1, 220 W
Značka: EXTOL PREMIUM
Vibrační bruska delta 3v1, 220 W
Akce
Vibrační bruska s uchycením brusného papíru na suchý zip je určena pro broušení dřeva a dřevěných materiálů, kovů a k zabroušení poškozených míst povrchové úpravy, např. barvy a laku, dále tmelů apod. bez použití vody. Na základnu brusky lze nainstalovat tři typy nástavců dle požadavku na dostupnost broušeného místa:
1) Celá brusná plocha: je určena k broušení ploch. Na brusnou základnu lze dát brusný papír s jednou drsností nebo dvoudílný brusný papír s větší velikostí brusného zrna v přední části pro obroušení a s menší velikostí zrna v zadní části pro zabroušení.
2) Nástavec trojúhelník: pro broušení drážek a úzkých míst s většími plochami, např. boky prken v plotu...
3) Nástavec brusný prst: pro broušení úzkých ploch, kde není možné broušení větším nástavcem a v místech, kde se není možné dostat kvůli velikosti brusky.
Napětí/frekvence 230 V/50 Hz, příkon 220 W, otáčky 13 000/min, brusná plocha delta 148 × 105 mm, brusný papír delta 148 × 105 mm, hmotnost brusky 1,1 kg.
Kategorie: Vibrační brusky
Hmotnost: 1.725 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.