Vrtáky vykružovací korunkové, 13průměrů 19 - 127 mm EXTOL PREMIUM
- do dřeva, sádrokartonu, překližky, apod.
- extra broušené tvrzené zuby
- stopka je opatřena fazetami pro lepší upnutí ve sklíčidle
- optimální otáčky: průměry 64-76mm 950ot./min., průměr 89mm 800 ot./min., průměry 102-127mm 650 ot./min.
| Kategorie: | Korunkové vrtáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8595126985604 |
| Průměr: | 19-22-25-32-38-44-51-60-67-73-82-102-127 mm |
| Hloubka: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
