Vhodná jako ochrana nábytku a dalších předmětů při malování a další údržbě v bytě, domě, na chatě i v garáži, či dílně. Materiál polyethylen s vysokou hustotou, pevností a odolností, barva transparentní.
| Kategorie: | Sady montážního materiálu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4260099827773 |
| ? Rozměr: | 4 × 5 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Společnost SON, spol. s r.o. byla založena na jaře roku 1995 jako velkoobchod se zaměřením na stavební chemii a Nátěrové hmoty, které dodávala především do prodejen Barev a Laků ve Východočeském kraji. Své obchodní aktivity se vždy snažili podpořit seriózními informacemi.
V roce 2013 se firma stala oficiálním výhradním dovozcem pro ČR na celý sortiment německé značky Chamäleon. S tímto sortimentem se zaměřili na specializovaná pracoviště v oboru autoopravárenství a průmyslu. Produkty si oblíbili i drobní řemeslníci, proto můžete výrobky Chamäleon objevit i v prezentačních stojanech ve vybraných specializovaných prodejnách.
| Výrobní společnost : | Chamäleon GmbH |
|---|---|
| Adresa : | RUDOLF-DIESEL-STRASSE 8A, 69115 HEIDELBERG, GERMANY |
| E-mail : | info@chamaeleon-produktion.de |
