Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Odpovědnost za vady zboží ve vztahu k podnikateli

Ve vztazích s kupujícími v postavení podnikatelů, kdy při uzavření kupní smlouvy je z okolností zřejmé, že se koupě týká jejich podnikatelské činnosti, se odpovědnost za vady zboží řídí § 2099 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „OZ“). Vedle zákonné odpovědnosti za vady zboží poskytuje naše obchodní společnost kupujícím v postavení podnikatelů v kupní smlouvě taktéž záruku za jakost ve smyslu § 2113 OZ.

 

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více