Bruska multifunkční aku SHARE20 V, rychloupínací, 20 V Li - ion, 2000 mAh

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 8891842
2 149 Kč 1 776 Kč bez DPH
Bruska multifunkční aku SHARE20 V, rychloupínací, 20 V Li - ion, 2000 mAh
Značka: EXTOL PREMIUM
Bruska multifunkční aku SHARE20 V, rychloupínací, 20 V Li - ion, 2000 mAh
Akce
AKU multifunkční bruska je určena k řezání a oddělování dřevěných materiálů, umělé hmoty, sádrokartonu a měkkých kovů (např. mědi, hliníku, nekalených hřebíků, slitin měkkých kovů) dále k rašplování, broušení a seškrabávání menších ploch. Nářadí umožňuje provádět přesné práce na těžko přístupných místech jako např. provádění výřezů v rozích nábytku, obkladaček apod. Její hlavní výhodou je akumulátorový pohon, který dovoluje si vzít brusku s sebou tam kde s ním potřebujete pracovat, bez ohledu na to, jestli tam je rozvod elektrické energie. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000 mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000 mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20 V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
- baterie: 20 V Li-ion
- hmotnost s baterií: 2,2 kg
- kapacita baterie: 2000 mAh
- nabíjení baterie cca: 1,5 h
- počet kmitů: 5000 - 15000/min
- úhel oscilace (oboustranný): 3°
Kategorie: Ostatní aku nářadí
Hmotnost: 2.65 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.