Dosévač (overseeder) Billy Goat OS553V
Dosévač OS553V je poháněný motorem Vanguard™ 160 o výkonu 5HP s pracovním záběrem 51 cm a nožem VertiCut delta, který vytváří ideální zapravení osiva do půdy. Exkluzivní funkce Auto Drop™ od společnosti Billy Goat umožní ovládat secí mechanismus a volbu množství osiva k setí přímo z rukojeti.
Do objemného boxu se vejde až 11,3 kg osiva. Box je z polykarbonátu, tzn. že nepodléhá korozi a má nízkou hmotnost. Pokyny pro setí různých druhů trav jsou umístěny pod víkem, což pomáhá nastavit správné dávkování osiva. Vysoká kvalita všech konstrukčních prvků, jako jsou kola, rám či ložiska, zajišťuje dlouhou životnost.
Díky výměnnému systému nožů je možné instalovat cepové nebo pružinové nože a během chvilky tak dosévač proměnit ve vertikutátor. To dělá tento stroj mimořádně všestranným.
Charakteristické vlastnosti dosévače Billy Goat OS553V
Auto Drop™ System - Automaticky spouští a zastavuje vyprazdňovací mechanismus zásobníku osiva. Nedochází tak k nežádoucímu setí. K dispozici u řady OS500 a OS900.
Zásobník osiva - Zásobník s nosností 11,3 kg. Na víku zásobníku najde obsluha instrukce k optimálnímu nastavení množství osiva dle odrůdy trávy. Zásobník je plastový a odolá tak nepříznivým vlivům počasí.
Fold-n-Go™ rukojeť - Žádné nářadí nebo rychloupínací mechanismy pro složení rukojeti. Rukojeť Fold-n-Go™ jednoduše odjistíte a složíte. Polstrování navíc tlumí vibrace.
Odolná kola - Odolná kola s ocelovým ráfkem a ložisky do nejnáročnější podmínky.
Volitelné příslušenství dosévače Billy Goat OS553V
Pružinové prsty - Účinně odstraňují zbytky trávy plevelů a mechu na pozemcích, kde je možné narazit na zavlažovací trysky nebo na jiné překážky (350355-S).
| Kategorie: | Vertikutátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 81 kg |
| Kapacita boxu: | 11,3 kg |
| Max výkon motoru: | 5 HP |
| Motor: | Vanguard 160 |
| Pracovní hloubka: | 0,3 - 1,3 cm |
| Šířka záběru (cm): | 51 cm |
| Typ pohonu: | tlačený |
| Zdvihový objem (cc): | 169 |
| Rozměry (d x š x v cm): | 116 x 67 x 119 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Billy Goat je americkým výrobcem zahradní a komunální techniky. Historie značky sahá až do roku 1967, kdy byla založena v Kansasu. Od té doby se postupně vypracovala na světově uznávaného specialistu na výrobu profesionálních zahradních strojů v USA.
Tento výrobce nabízí různé typy profesionálních strojů. Například vysvače listí, štěpkovače na větve a zahradní odpad, aerifikátory, či čističe.
Značka Billy Goat si získala důvěru a respekt zákazníků díky své dlouhodobé historii, inovativním technologiím a spolehlivým výrobkům, což ji činí oblíbenou volbou pro profesionály i domácí zahradníky.
Součástí spolupráce s naší firmou získáte pomoc od odborníků, spolehlivý záruční i pozáruční servis i rychlou dodávku náhradních dílů.
| Výrobní společnost : | Billy Goat Industries, Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 1803 SW Broadway Drive Lee's Summit, MO 64082 USA |
| Zástupce výrobce v EU : | CIME, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | K Silu 1426, 393 01 Pelhřimov |
| E-mail zástupce v EU : | cime@cime.cz |
