ECO Tkaná mulčovací textilie 120 g/m² 1,6 x 100 m hnědá kompostovatelná - role
AGROJUTEX – ECO se základní životností 3-5 let
Jedná se o tkanou textilii, která je vyrobena ze 100% biopolymeru PLA, jehož základem je biomasa: cukrová třtina, kukuřice, banánovník. Jedná se o ekologickou alternativu k běžně používaným polypropylenovým tkaným i netkaným agrotextiliím, jejichž základem je ropa. Je plně kompostovatelná a rozkládá se pod vlivem teploty, vlhkosti a bakterií. V půdě nezanechává žádné nežádoucí chemické zbytky a po rozkladu slouží jako biologické hnojivo.
Funkce:
- omezuje růst plevele
- pohlcuje UV záření
- vytváří příznivé mikroklima pro růst rostlin
- snižuje spotřebu vody na zalévání a její odpařování
- 100% kompostovatelnost
Rozměr role: 1,6 x 100 m
| Kategorie: | Textilie pod kůru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Barva: | hnědá |
| Druh textilie: | tkaná |
| Návin: | 100 m |
| Šířka: | 1,6 m |
| Plošná 120 g/m²: | |
| Kompostovatelná: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | JUTA a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Dukelská 417, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, Česká republika |
| E-mail : | info@juta.cz |
