Excentrická pneu bruska 150 mm

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem do 1 týdne
Kód: 8865038
1 289 Kč 1 065 Kč bez DPH
Excentrická pneu bruska 150 mm
Značka: EXTOL PREMIUM
Excentrická pneu bruska 150 mm
Akce
Pneumatická excentrická bruska je určena pro broušení dřeva, kovů, plastů, spárovací a emailové hmoty a také k leštění. Součástí brusky je výstup pro připojení externího odsávání prachu a regulátor otáček. Nosič brusného kotouče je vybaven suchým zipem, který umožňuje rychlou beznástrojovou výměnu brusného papíru.
Max. pracovní tlak 6,3 bar (0,63 MPa), spotřeba vzduchu 150 l/min, průměr vsuvky 1/4", otáčky bez zatížení 10 500/min, průměr kotouče 150 mm, excentricita 5 mm, hmotnost brusky 0,96 kg.
Kategorie: Excentrické brusky
Hmotnost: 1.47 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.