Fréza na okenní křídla s ložiskem 34,9 × 45,2
Pro stejnou hloubku řezu a vedení je fréza uprostřed vybavena ložiskem. Řezná hloubka 6,35 mm; celková délka 97 mm; břit z tvrdokovu, ložisko 22 mm (608ZZ).
| Kategorie: | Dřevoobrábění - Výprodej |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8590792045249 |
| ? D - Pracovní průměr frézy: | 34,9 mm |
| ? d – Průměr stopky: | 12 mm |
| ? H – Přesazení břitu od ložiska: | 6,45 mm |
| ? I – Pracovní délka frézy: | 46,2 ( 20-9,2-17 ) mm |
| ? L – Celková délka stopkového nástroje: | 97 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
| Výrobní společnost : | HENG CHENG TOOLS (Chengdu Hengcheng Tools Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Parkview Place 148 DongFeng Xi, Guangzhou, GuangDong |
| E-mail : | sarah@hengcheng-tools.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
