Hoblík aku SHARE20 V, 20 V Li - ion, 2000 mAh

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 8891830
2 789 Kč 2 305 Kč bez DPH
Hoblík aku SHARE20 V, 20 V Li - ion, 2000 mAh
Značka: EXTOL PREMIUM
Hoblík aku SHARE20 V, 20 V Li - ion, 2000 mAh
Akce
AKU hoblík Extol Premium kombinuje rychlost a výkonnost elektrického hoblíku s pohodlím akumulátorového nářadí. Výsledkem je rychlé a přesné odebrání materiálu bez překážejícího kabelu. Řezná hlava hoblíku má dva kvalitní břity. Ochranný trn v pracovní desce hoblíku chrání čepel i obráběný materiál tím, že udržuje čepel zvednutou a mimo kontakt s povrchem vašeho materiálu mezi řezy. Sběrný vak připojený na prachový výstup pomáhá udržovat pracovní prostor čistý a bez pilin. Přiložený adaptér pro falcování pomáhá vytvářet polodrážky ve vašich deskách a paralelní adaptér udržuje hoblík v nastavené vzdálenosti. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000 mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000 mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20 V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
- baterie: 20 V Li-ion
- hloubka polodrážky: 0 - 2,7 mm
- hmotnost s baterií: 2,3 kg
- hoblovací šířka: 60 mm
- kapacita baterie: 2000 mAh
- nabíjení baterie cca: 55 min
- nastavitelný úběr: 0 - 1,25 mm
- otáčky: 10000/min
Kategorie: Ostatní aku nářadí
Hmotnost: 3.76 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.