Horkovzdušná pistole s plynulou regulací teploty 2 000 W EXTOL PREMIUM
- plynulá regulace teploty
- nízká hmotnost pistole zvyšuje komfort při práci
- hmotnost pistole 0,6 kg
- příslušenství: nerezové nástavce, kufr
| Kategorie: | Horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.98 kg |
| EAN: | 8595126962742 |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 2000 W |
| Pracovní teplota: | 50-450/90-600°C |
| Proud vzduchu: | 250-500l/min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
