- kladivo je vybaveno zámkem sekáče, který udržuje sekáč při sekání ve stejné poloze
- odpružená rukojeť snižuje vibrace a únavu při práci
- hmotnost kladiva 5,5 kg
- příslušenství: 3 ks vrtáků, 2 ks sekáčů, náhradní uhlíky
- úchyt: SDS plus
- v kufru: ano
| Kategorie: | Vrtací a sekací kladiva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 6925582189803 |
| Napětí: | 220-240 V |
| Příkon: | 1500 W |
| Otáčky: | 850/min |
| Počet příklepů: | 4400/min |
| Síla úderu: | 5,5 J |
| Max. vrtání do dřeva: | 40 mm |
| Max. vrtání do oceli: | 13 mm |
| Max. vrtání do betonu: | 32 mm |
Kladivo vrtací, SDS plus, 5,5J, industrial
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
