Sada rázových nástrčných klíčů 1/2" – 5 ks, pro litá kola Fortum
- technické parametry: 17-27mm, L 79mm
- doplňující parametr: 17-19-21-24-27mm
| Kategorie: | Nástrčné klíče rázové / ořechy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| EAN: | 8595126929608 |
| ? Délka: | 79 mm |
| ? Čtyřhran: | 1/2 " |
| ? Rozsah sady: | 17; 19; 21; 24; 27 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nářadí špičkové kvality s roky zkušeností. Jeho srdcem jsou prvotřídní materiály, zpracované nejmodernějšími technologiemi. Výsledkem je nářadí spolehlivé v jakýchkoli podmínkách. A protože se na vývoji a konstrukčních řešeních podílejí lidé, kteří jsou s nářadím zvyklí pracovat, mnohé z našich nástrojů přinášejí překvapivá patentovaná vylepšení, která jako profesionál oceníte v praxi.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
