Pásová bruska 1 010 W

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem do 1 týdne
Kód: 8894300
1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Pásová bruska 1 010 W
Značka: EXTOL PREMIUM
Pásová bruska 1 010 W
Akce
Bruska je určena k suchému plošnému broušení dřeva, kovu, umělých hmot a k odstranění jejich staré povrchové úpravy a v případě kovů také rzi. Bruska umožňuje vysoký úběr materiálu, není určena k broušení sádrokartonu z důvodu vysoké prašnosti. Je vybavena regulací rychlosti pásu 120 – 360 m/min, integrovaným systémem odsávání prachu se sběrným sáčkem na prach, polohovatelnou přední rukojetí, předním odklápěcím krytem a systémem pro snadnou a rychlou výměnu brusného pásu. Brusku je možné otočit pásem nahoru a svěrkami ji připevnit ke stolu a použít ji k obroušení např. drobných předmětů. Napájení 230 V/50 Hz, příkon 1 010 W, brusný pás 75 × 533 mm, dvojitá izolace, krytí IP20, hladina akustického výkonu 101 dB(A), hladina vibrací 5,07 m/s².
Kategorie: Ruční pásové brusky
Hmotnost: 4.55 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.