Pásový dumper GRD 400/R je ideálním pomocníkem pro přepravu volně loženého i kusového materiálu na stavbě, zahradě, dvoře nebo při terénních úpravách. Díky robustní ocelové konstrukci a pásovému pohonu zvládá bez problémů jízdu i v náročném terénu, kde běžná kolečka nebo vozíky ztrácí stabilitu. Pásy efektivně rozkládají hmotnost nákladu, zajišťují lepší trakci a umožňují pohodlnou manipulaci i na měkkém nebo nerovném povrchu.
Motorový pásový dumper GRD 400/R je vybaven výkonným a ekologickým motorem splňujícím normu Euro V, bezúdržbovým převodovým pohonem a manuální převodovkou se třemi rychlostmi vpřed a jednou vzad. Praktický výklopný kontejner s plynovou tlačnou vzpěrou usnadňuje vykládání materiálu a jednoduché ovládání směru jízdy přímo na rukojeti zvyšuje komfort při práci. Díky maximální nosnosti 400 kg je tento pásový transportér vhodný pro převoz zeminy, dřeva, stavebního materiálu i zahradního odpadu.
| Typ motoru | 4-Takt |
| Zdvihový objem válce | 196 cm3 |
| Výkon motoru | 4,1 kW/5,6 PS |
| Palivo | Benzín |
| Objem nádrže | 3,6 l |
| Startování | Reverzní startovací systém |
| Rychlost vpřed | 5,09 km/h |
| Rychlost vzad | 1,77 km/h |
| Pohon | Pásy |
| Maximální nosnost | 400 kg |
| Šířka sestaveného zařízení v mm | 760 |
| Výška sestaveného zařízení v mm | 1050 |
| Délka sestaveného zařízení v mm | 1600 |
| Kategorie: | Stavební stroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 197 kg |
| EAN: | 4015671004581 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.
| Výrobní společnost : | GÜDE GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6, 74549 Wolpertshausen, Deutschland |
| E-mail : | info@guede.com |
