Pracovní stonožka BORA 3x2 - zvýšená

Značka: BORA
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 3829
3 290 Kč 2 719 Kč bez DPH
Pracovní stonožka BORA 3x2 - zvýšená
Značka: BORA
Pracovní stonožku BORA lze využít jako náhradu za skládací pracovní stůl či pracovní a stavební kozu. Má ocelovou konstrukci, která je dostatečně flexibilní, aby absorbovala dopady těžkých předmětů a zároveň si zajistila dlouhodobou a bezproblémovou funkci. Vyberte si z několika velikostí stonožek dle potřeby. Od nejmenší verze 2x2 pro kutily až po velký profesionální skládací stůl na stavby 5x3 s maximální nosností 2 725 kg. Čím větší je pracovní stanice, tím větší váhu dokáže pojmout.
Pracovní stonožka BORA je nejflexibilnějším řešením pro vaše pracovní místo, dílnu či stavbu. Rozložíte a složíte jí během několika vteřin bez nutnosti používat jakékoliv nářadí či cokoliv montovat, takže celé vaše pracoviště bude připraveno během několika vteřin. Je dostatečně univerzální, aby se dala snadno umístit v interiéru nebo venku, a zároveň vyhovovala všem vašim potřebám.

Ke stonožkám lze pořídit množství doplňků, které rozšíří jejich funkci, a díky kterým bude váš skládací pracovní stůl vždy připraven na jakýkoliv projekt.

Součástí balení:

1x stonožka BORA
4x X-držáky
2x rychloupínače
1x cestovní taška

Délka: 121 cm
Šířka: 60 cm
Výška: 91 cm
Nosnost: 1 130 kg
Hmotnost: 6,3 kg
Materiál: Ocel
Skládací: Ano
Počet v balení: 1 + příslušenství
Rozměry (složená): 15 x 22 x 111 cm
Kategorie: Pracovní podpěry
Hmotnost: 6.3 kg

Společnost BORA Tools byla založena v roce 2006 a dnes je globálním výrobcem ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě.