Hoblovka 152 mm 1 100 W TRITON je stolní srovnávačka určená pro úpravu povrchu dřeva před dalším opracováním. Řezací válec se dvěma břity v kombinaci s výkonným motorem umožňuje rovnoměrné odebírání materiálu a dosažení rovného povrchu obrobku. Konstrukce je vhodná pro dílenské i hobby použití.
Zařízení je vybaveno nastavitelným dorazem pro vedení obrobků v různých úhlech a stabilními vstupními a výstupními stoly pro podporu delších dílů. Kryt válce zvyšuje bezpečnost práce a vývod pro odsávání umožňuje připojení k odsávacímu systému.
Klíčové vlastnosti
- řezací válec se dvěma břity pro rovnoměrné hoblování
- nastavitelný doraz pro vedení obrobků pod úhlem
- stabilní pracovní stoly pro delší materiál
- možnost připojení k odsávání prachu
- bezpečnostní kryt hoblovacího válce
| Kategorie: | Hoblovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 25.4 kg |
| EAN: | 5024763186523 |
| Příkon: | 1100 W |
| Napájení: | 230V~50/60Hz |
| Otáčky bez zatížení: | 8000 n/min |
| Maximální hloubka hoblování: | 3,2 mm |
| Maximální hoblovací šířka: | 152,4 mm |
| Celkové rozměry: | 965 x 505 x 315 mm |
| Nastavitelné vodítko v úhlu: | 45-135° |
| Délka napájecího kabelu: | 2 m |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Vzor pro precizní elektronářadí již více než 35 let
Přesnost byla v samém srdci filozofie značky Triton již od roku 1976, kdy bylo vyrobeno první pracovní centrum. Nářadí Triton, původem z Austrálie, staví i nadále na této filozofii při každém projektu. Vždy se můžete spolehnout na nářadí Triton - ať se jedná o oceněné horní frézy a laserové okružní pily nebo průmyslově využívané svěráky Superjaws a Pracovní centrum série 2000 - vždy pomocí nich dosáhnete přesného a kvalitního povrchu.
| Výrobní společnost : | Toolstream Limited |
|---|---|
| Adresa : | Boundary Way, Lufton Trading Estate, Yeovil, Somerset, BA22 8HZ, United Kingdom |
| E-mail : | support@toolstream.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
