Masivní pracovní stůl z kovových profilů s pracovní deskou, materiál desky – MDF 40 mm + 2 mm PVC, doplněn uzamykatelným kontejnerem o rozměrech 723 × 580 × 650 mm (š × h × v) s 5 šuplíky výšky 2 × 75, 2 × 100 a 1 × 200 mm. Pro snadné usazení jsou nohy stolu vybaveny rektifikačními šrouby (0 – 40 mm).
| Kategorie: | Univerzální stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 166 kg |
| EAN: | 8590792033987 |
| ? Šířka: | 750 mm |
| ? Délka: | 2 100 mm |
| ? Výška: | 790 mm |
| ? Šířka desky: | 42 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
| Výrobní společnost : | Tianjin Xingao Equipment Manufacturing Industry Co., Ltd |
|---|---|
| Adresa : | No.15 Wenhua Dong Street, 300480, Hangu Dist., Tianjin |
| E-mail : | xingo@xin-gao.com.cn |
| Zástupce výrobce v EU : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupce v EU : | e-shop@uni-max.cz |
