Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Přihlašovací údaje

i Pokud nakupujete zboží jako soukromá osoba pro vlastní nepodnikatelské účely, nelze ze zákona použít fakturu pro daňovou evidenci. i Při nákupu pro podnikatelské účely od nás získáte daňový doklad / fakturu použitelnou pro daňovou evidenci.
Vyberte prosím soukromou osobu, nebo firmu, abychom Vám mohli správně vystavit fakturu.
Zvolte si heslo
Password strength:
 

Fakturační údaje


Dodací údaje

Vyplňte v případě, že jsou dodací údaje jiné než fakturační.

i Tento e-mail nelze použít pro přihlášení do e-shopu - pokud jej vyplníte, budeme na něj, stejně jako na hlavní e-mail uvedený při registraci zasílat notifikační e-maily o stavu objednávky.
Zpět do e-shopu

Pro účel vyřízení objednávky nebo registrace zpracováváme Vaše osobní údaje.

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více