SDS-Plus redukce + hlava na vrtačku, 1,5 - 13 mm EXTOL CRAFT
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Sklíčidla a kličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8595126914840 |
| Průměr: | 1,5-13 mm |
| Závit: | 1/2" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít - a přitom za rozumnou cenu.
Nářadí Extol Craft nabízí v kategorii hobby nadstandard: Za "hobby" cenu tedy dostanete to nejlepší, čeho lze v této kategorii dosáhnout.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
