Skládací pracovní koza BORA PM-4550 Speedhorse XT - 1 pár

Značka: BORA
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 3853
4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
Skládací pracovní koza BORA PM-4550 Speedhorse XT - 1 pár
Značka: BORA
Pracovní a stavební koza s nastavitelnou výškou BORA je ideálním pomocníkem pro každého řemeslníka, který potřebuje mobilní pracovní stůl a univerzální řezací podpěru. Je vyrobena z ocele s antikorozní úpravou a navržena tak, aby odolala vysoké zátěži pracovního prostředí. Vrchol kozy je opatřen protiskluzovým povrchem a praktickým přenosným držadlem, abyste mohli kozu jednoduše přenášet z místa na místo. Na stranách koz jsou zářezy pro trámky, s jejichž pomocí vytvoříte stabilní pracovní stůl. Na ocelových nohou se nachází skládací řezací podpěra, kterou můžete jednoduše zaklapnout, pokud jí nepoužíváte. Konce nožiček mají protiskluzové špunty pro maximální stabilitu. Tato koza je výškově nastavitelná až do 91 cm, což z ní dělá nejvyšší hi-tech kozu na trhu.
Maximální nosnost páru 1 360 kg.

Délka: 114 cm
Šířka: 8 cm
Výška: 76 - 91 cm
Povrch: Prášková barva
Nosnost: 1 360 kg
Hmotnost: 9 kg
Materiál: Ocel
Antikorozní: Ano
Počet v balení: 2 kusy
Nastavitelná výška: Ano
Okamžité rozložení: Ano
Pro trámky velikosti: 5 x 10 cm
Kategorie: Pracovní podpěry
Hmotnost: 9 kg

Společnost BORA Tools byla založena v roce 2006 a dnes je globálním výrobcem ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě.