- možnost nastavení směru plochého paprsku
- regulátor objemu nanášené barvy
- možnost nastavení kulatého nebo plochého paprsku
- regulátor průtoku vzduchu
- povrchová úprava je provedena eloxováním (anodizací)
| Kategorie: | Stříkací pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 8595126957670 |
| Objem nádoby: | 600 ml |
| Max. pracovní tlak: | 4bar (0,4MPa) |
| Spotřeba vzduchu: | 150-410l/min |
| Spotřeba kapaliny: | 160-220ml/min (3bar) |
| Průměr trysky: | 1,4 mm |
| Použitelné průměry trysek: | 1,2-2,0 mm |
| Průměr vsuvky: | 1/4" |
| Materiál nádoby: | polypropylen |
| Teplota nátěru a prostředí: | 5-43°C |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
