Stříkací pistole HVLP, 600 ml

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 8865052
799 Kč 660 Kč bez DPH
Stříkací pistole HVLP, 600 ml
Značka: EXTOL PREMIUM
Stříkací pistole HVLP, 600 ml
Akce
Stříkací pistole je určena k nanášení běžných nátěrových hmot (laků, syntetických a vodou ředitelných barev) na povrch proudem stlačeného vzduchu. Pistole pracuje za nízkého tlaku, při kterém se odráží menší množství nátěrové hmoty od povrchu, což umožňuje vyšší nános barvy s nižší spotřebou oproti vysokotlaké pistoli. Tento princip HVLP (High Volume Low Pressure) umožňuje snížit spotřebu nátěrové hmoty až o 30% za podmínky používání pistole v rozmezí pracovního tlaku.
Max. pracovní tlak 4 bar (0,4 MPa), spotřeba vzduchu 150 - 410 l/min, objem nádoby 600 ml, materiál nádobky polypropylen, spotřeba kapaliny 160 - 220 ml/min (3 bar), průměr trysky 1,4 mm, použitelné průměry trysek 1,2 - 2,0 mm, průměr vsuvky 1/4", teplota nátěru a prostředí 5 - 43° C, hmotnost pistole 0,7 kg.
Kategorie: Stříkací pistole
Hmotnost: 0.82 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.