Utahovák rázový 1/4" aku SHARE20 V, 20 V Li - ion, 2000 mAh

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 8891812
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Utahovák rázový 1/4" aku SHARE20 V, 20 V Li - ion, 2000 mAh
Značka: EXTOL PREMIUM
Utahovák rázový 1/4" aku SHARE20 V, 20 V Li - ion, 2000 mAh
Akce
Lehký a výkonný rázový aku utahovák s max. kroutícím momentem 180 Nm Vám poskytuje výkon, který potřebujete při utahování a povolování Vrutů. Rázový moment zvyšuje sílu utahováku při šroubování a zároveň snižuje spotřebu baterie při utahování. Proto je utahovák při šroubování mnohem efektivnější než aku vrtačka a také zašroubuje více Vrutů na jedno nabití baterie. Dotažení Vrutu usnadňuje automatické snížení rychlosti při zvýšení odporu a tření dotahovaného Vrutu. Hlava se šestihranným úchytem je vybavena zámkem pro bity a držáky bitů s drážkou. Celokovová převodovka zajišťuje bezchybný chod při i vysoké zátěži a přispívá k lepšímu odvodu tepla vznikajícího při práci. Utahovák je vybaven LED svítilnou, která osvětluje pracovní prostor při práci. Díky nízké hmotnosti 1,6 kg s baterií lze utahovák používat i při delších pracích. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000 mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000 mAh. Akumulátor má indikátor nabití a lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20 V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
- baterie: 20 V Li-ion
- hmotnost s baterií: 1,6 kg
- kapacita baterie: 2000 mAh
- L/P chod: ano
- max. kroutící moment: 180 Nm
- nabíjení baterie cca: 55 min
- otáčky: 0 - 2800/min
- počet rázů: 0 - 3600/min
- unašeč nástroje: 1/4" šestihran
Kategorie: Aku utahováky
Hmotnost: 2.6 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.