S kompaktním vertikutátorem CR551V od Billy Goat budete snadno manévrovat i na menších pozemcích. Z trávníku rychle odstraníte zplstnatělé zbytky trávy, plevelů a mechů a zároveň proříznete vrchní vrstvu půdy. Tím zvýšíte přísun vzduchu, živin i vláhy. Díky tomu dosáhnete hlubšího a bohatšího prokořenění Vašeho trávníku. CR551V má pracovní záběr 51 cm a jeho robustní design vydrží nejnáročnější použití.
Model CR551V je osazen motorem Vanguard 160, spojeným s hřídelí s volnými tepelně opracovanými noži, připevněnou na litinová ložiska s vlastní mazničkou. Hřídel s volnými noži lze během 10 minut vyměnit za vertikutační nůž. CR551V má nízké vibrace díky sníženému celkovému počtu dílů, což zvyšuje pohodlí obsluhy při práci a manipulaci.
Napínák řemene umožňuje obsluze nastavit přesné napětí pro jeho maximální životnost. Polstrované, ergonomické rukojeti jsou za provozu pevné a pro snadnou přepravu a skladování je lze složit.
Vlastnosti vertikutátoru CR550H
- Robustní konstrukce
- Tepelně opracované nože
- Ložiska s vlastní mazničkou
- Pracovní záběr 51 cm
- Snadné nastavení pracovní výšky/hloubky nožů (od -19 mm do + 13 mm)
Charakteristiky vertikutátoru CR551V
- Nastavení pracovní výšky (hloubky) nožů - pracovní výšku (hloubku) nožů lze nastavit v rozmezí od -13 mm do + 19 mm.
- CR hřídel s cepovými noži - Pomáhá obnovit zdravý růst trávníku. Lze objednat samostatně.
- Nože z tepelně opracované oceli - 30 nožů Billy Goat z tepelně opracované oceli vyčeše veškerou stařinu a mechy. Tyto nože mají vysokou odolnost proti opotřebení.
- Litinová ložiska s vlastní mazničkou
- Vertikutační nůž - Perfektní pro zlepšení odvodnění či při dosevu.
Volitelné příslušenství
- Vertikutační nůž
| Kategorie: | Vertikutátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 63 kg |
| Motor: | benzínový, Vanguard 160 |
| Výkon (HP): | 5 |
| Typ pohonu: | tlačený |
| Startování: | ruční |
| Šířka záběru (cm): | 51 |
| Rukojeť: | sklopná |
| Uložení koleček: | ložiska |
| Pracovní hloubka (cm): | -13 mm do + 19 mm |
| Rozměry balení (d x š x v): | 98 x 72 x 119 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Billy Goat je americkým výrobcem zahradní a komunální techniky. Historie značky sahá až do roku 1967, kdy byla založena v Kansasu. Od té doby se postupně vypracovala na světově uznávaného specialistu na výrobu profesionálních zahradních strojů v USA.
Tento výrobce nabízí různé typy profesionálních strojů. Například vysvače listí, štěpkovače na větve a zahradní odpad, aerifikátory, či čističe.
Značka Billy Goat si získala důvěru a respekt zákazníků díky své dlouhodobé historii, inovativním technologiím a spolehlivým výrobkům, což ji činí oblíbenou volbou pro profesionály i domácí zahradníky.
Součástí spolupráce s naší firmou získáte pomoc od odborníků, spolehlivý záruční i pozáruční servis i rychlou dodávku náhradních dílů.
| Výrobní společnost : | Billy Goat Industries, Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 1803 SW Broadway Drive Lee's Summit, MO 64082 USA |
| Zástupce výrobce v EU : | CIME, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | K Silu 1426, 393 01 Pelhřimov |
| E-mail zástupce v EU : | cime@cime.cz |
