Vodící lišta BORA - délka 92 cm

Značka: BORA
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 230014
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Vodící lišta BORA - délka 92 cm
Značka: BORA
Tato vodící lišta BORA vám umožní udělat přesný a rovný řez jednoduše a rychle. Vyrobeno z extrudovaného hliníku s vysokou odolností. K materiálu jí připevníte pomocí posuvné uzamykatelné svorky na spodní straně lišty. Kompatibilní s:e základnou pro vodící lišty od značky BORA. Tuto lištu je lze prodloužit skrze příslušenství téže značky. Maximální délka 92 cm. Váží pouze 700 g.
Dejte křivým řezům sbohem - díky vodící liště od značky BORA vás tento problém už nemusí trápit. Vodicí lišta usnadňuje dosažení přímých a přesných řezů při řezání dřevěných povrchů nebo úzkých plechových materiálů. Jen upravte konec svorky na požadovanou délku a zajistěte ji na místě. Použití vodící lišty je ten nejjednodušší způsob, jak provádět rovné a přesné řezy.

Hlavní vlastnosti vodící lišty BORA
- Pevná, robustní a lehká
- Má metrickou i imperiální stupnici
- Zabudovaný upínací mechanismus
- Lze dodatečně prodloužit pomocí příslušenství
- Vyrobena z extrudovaného hliníku

Vhodné pro kutily i profesionály. Na produktu se nachází metrická i imperiální stupnice.

Délka: 91 cm
Šířka: 7,6 cm
Výška: 3,8 cm
Hmotnost: 700 g
Materiál: Extrudovaný hliník
Stupnice: Metrická i imperiální
Počet v balení: 1
Prodloužitelná: Ano
Kategorie: Vodící lišty
Hmotnost: 0.7 kg

Společnost BORA Tools byla založena v roce 2006 a dnes je globálním výrobcem ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě.