Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Platební podmínky a metody

Abychom zajistili hladký průběh dodání zboží nabízíme celou řadu hotovostních i bezhotovostních způsobů úhrady vybraného zboží.

Většina dodávek zboží probíhá na dobírku – pokud si nepřejete hradit zboží v hotovosti při převzetí (například z důvodu velké finanční částky), nabízíme i další platební metody: zálohovou platbu na účet a PayPal.

Náš eShop rovněž akceptuje platební karty - Maestro, VISA, Master Card. Vhodné způsoby úhrady Vám systém nabídne automaticky, a to v průběhu průvodce Vaší objednávkou.

V případě požadavků na atypický způsob platby (některá z forem úvěru apod.) kontaktujte naše obchodníky.

Tip: V mimořádných situacích – například před koncem fiskálního roku, kdy je zvýšený zájem o nákup daňově uznatelných položek, které již ale pro mimořádný zájem nejsou v požadovaném termínu dostupné, doporučujeme provést úhradu vybraného zboží formou zálohy, neboť pro subjekty, které nevedou podvojné účetnictví je rozhodující datum úhrady – nikoli převzetí zboží (podle toho, co nastane dříve). Samotná dodávka zboží pak probíhá v nejkratším možném termínu.

 

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více