Rozměry 1 200 × 550 × 20 mm. Ocelový plech o tloušťce 0,7 mm, práškově lakovaný. Závěsné otvory pro montáž na stěnu. Zadní strana zesílená. Standardizovaná perforace: čtverec, 10 x 10 mm, rozteč otvorů 38 mm.
Samostatně prodávané příslušenství: Sortiment držáků nástrojů 28 ks (40768).
Samostatně prodávané příslušenství: Sortiment držáků nástrojů 28 ks (40768).
| Kategorie: | Závěsné systémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 4015671601681 |
| Šířka: | 1.200 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Výška: | 550 mm |
| Děrovaný rastr: | 38 x 38 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.
| Výrobní společnost : | GÜDE GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6, 74549 Wolpertshausen, Deutschland |
| E-mail : | info@guede.com |
